5 Essential Elements For ثبت نام تیزهوشان

ادامه پروسه شامل درج نمودن اطلاعات مهم دیگری از جمله نشانی دقیق منزل، پست الکترونیک و معدل سالانه می باشد. همچنین شما می بایست به عنوان داوطلب شرکت در آزمون ورودی مدارس سمپاد، فایل عکس پرسنلی خود را با رعایت نکات ذکر شده در سامانه بارگذاری نمایید.

اگر در هر مرحله ای از واریز هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ به مشکل برخوردید می توانید از هر جای ایران که هستید تنها با یک تماس تلفنی به مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا متصل شوید .

مراحل ثبت نام چطوره؟ وآیا هزینه ای برای ثبتنام باید پرداخت کنیم؟ ارسال پاسخ .....

سلام سایت جهت دریافت کارت ورود به جلسه باز نمیشه تکلیف چیه؟ فردا هم آزمون دارم

سپس سامانه شما را به صفحه تعهدنامه منتقل می سازد. در این مرحله می توانید نکات، شرایط، ضوابط و قوانین درج شده را مطالعه نمایید و در صورت تایید، تیک مربوطه را فعال کنید.

همچنین، افراد می توانند دفترچه ثبت نامی آزمون ورودی تیزهوشان را از طریق این سایت دریافت کنند.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دوره اول متوسطه برای شناسایی دانش آموزان با استعداد، هر ساله و بصورت هماهنگ کشوری توسط آموزش و پرورش برگزار می شود.

سلام بنده رمز ورود رو فراموش کردم و درخواست رمز جدید رو زدم ولی پیامکی دریافت نکردم و بعد از چند بار درخواست رمز الان سامانه پیغام میده که بیش از حد مجاز تلاش کردید و دیگه رمز نمیده همراه مشاور: با سلام و درود، شما می بایست به مدرسه محل تحصیل دانش آموز، به صورت حضوری مراجعه نمایید و رمز عبور جدید دریافت کنید. گودرزی

برای ورود به سایت تیزهوشان ، افراد می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایند. رمز عبور سامانه هوش تیزهوشان، همان رمز همگام مدارس می باشد.

 همچنین نتایج آزمون نیز به صورت اینترنتی و از خواندن مقاله کامل طریق این سامانه اعلام می گردد.

در انتها با پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم این آزمون می توانید ثبت نام خود را نهایی نمایید.

در خبرنامه ایمیلی تحصیلیکوهر هفته گزیده ای از مهم ترین اخبار تحصیلی مرتبط با رویداد های مدارس ، کنکور سراسری ، کارشناسی ارشد و دکتری را گردآوری می کنیم و بصورت رایگان برای کاربران سایت ارسال می کنیم .

البته در صورتی که دانش آموزی در مجموع نمرات نوبت دوم سال پنجم و ششم خود تنها یک درس با مقیاس خوب داشته باشد هم می تواند در این آزمون شرکت کند.

دانش آموزانی که توانسته باشند حداقل تراز لازم برای قبولی تیزهوشان نهم به دهم را کسب کنند، می توانند به تحصیل در مدارس تیزهوشان انتخابی خود بپردازند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *